Czy należy szacować łącznie zamówienia na oprogramowanie dla pracy urzędu wraz z e-usługami oraz oprogramowaniem edukacyjnym... - OpenLEX

Czy należy szacować łącznie zamówienia na oprogramowanie dla pracy urzędu wraz z e-usługami oraz oprogramowaniem edukacyjnym dla uczniów?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kałużna Milena
Odpowiedzi udzielono: 25 września 2017 r.

PYTANIE

Zamawiający w planie zamówień na 2017 r. ma następujące przetargi na oprogramowania: do użytku w pracy urzędu -aktualizacje programów finansowych, antywirusy, specjalistyczne programy, które co roku są przedłużane - o wartości poniżej progów; oprogramowania kupowane w ramach e-usług - licencje wraz z wdrożeniem i przeszkoleniem użytkowników - przetarg pow. progów unijnych; oprogramowania dla uczniów - specjalistyczne edukacyjne np. rozliczanie usług spedycyjnych, program nawozowy, program zarządzania stadem bydła, do zarządzania produkcją roślin. Jak oszacować wartość ostatniego zamówienia? Czy wliczać ich łączny szacunek do punktu 1 lub 2, czyli szacować wszystkie razem, czy każde odrębne oprogramowanie z pkt 3 to odrębny szacunek?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?