Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Bieńko Monika
Odpowiedzi udzielono: 26 lipca 2013 r.

PYTANIE

Czy koszty delegacji, koszty biletów należy uwzględnić w sprawozdaniu, o którym mowa w art. 98 ust. 4 p.z.p. jako zamówienia zawarte w trybie art. 4 pkt 8 p.z.p.?

Czy też zamówienia takie podlegają pod art. 4 pkt 4 p.z.p. i nie trzeba ich wykazywać w sprawozdaniu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację