Czy na koniec roku budżetowego w księgach rachunkowych jednostki budżetowej należy ująć decyzje za zajęcie pasa drogowego jako... - OpenLEX

Czy na koniec roku budżetowego w księgach rachunkowych jednostki budżetowej należy ująć decyzje za zajęcie pasa drogowego jako przychód?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Skrzypska Dorota
Odpowiedzi udzielono: 16 lutego 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy na koniec roku budżetowego w księgach rachunkowych jednostki budżetowej, gminy, należy ująć decyzje za zajęcie pasa drogowego jako przychód gdy decyzja nie stała się jeszcze prawomocna w myśl art.6 ust.1 ustawy o rachunkowości?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?