Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 24 października 2019 r.
Autor odpowiedzi: Chruszcz Adrian
Odpowiedzi udzielono: 11 października 2018 r.

PYTANIE

Czy na działce o powierzchni 0,05 ha można zbudować dwie wiaty o powierzchni zabudowy do 35 m2 na zgłoszenie?

Ile obiektów na zgłoszenie można zrealizować na działce o powierzchni poniżej 500 m2?

Pytania dot. wiat w oparciu o art. 29 ust. 1 pkt 2 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane – dalej pr. bud.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?