Czy na działce, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny w części rolnej można wykonać wiatę do, której stosuje się art. 29 ust. 1 pkt 2c pr.bud.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Fiktus Paweł
Odpowiedzi udzielono: 12 lutego 2018 r.

PYTANIE

Czy na działce, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny w części rolnej można wykonać wiatę do, której stosuje się art. 29 ust. 1 pkt 2c pr.bud.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access