Czy można zwolnić słuchaczkę, jeżeli prowadzi działalność gospodarczą i wykonuje pracę, która dotyczy zawodu, w którym się... - OpenLEX

Czy można zwolnić słuchaczkę, jeżeli prowadzi działalność gospodarczą i wykonuje pracę, która dotyczy zawodu, w którym się kształci?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Wojtczak Bogusława
Odpowiedzi udzielono: 6 czerwca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy mogę i jaka jest podstawa prawna zwolnić słuchaczkę z praktyki zawodowej (80 godz. w sem.) skoro pracuje w swoim gabinecie kosmetycznym bo § 21 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 3.08.2017 r. w sprawie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych tego nie precyzuje? Czy mogę zwolnić słuchacza z praktyki zawodowej na podstawie godzin wypracowanych jako wolontariusz w DPS?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX