Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 21 sierpnia 2009 r.

PYTANIE

Czy można zaliczyć do KUP do roku 2008 wynagrodzenia pracowników za miesiąc 12/2008 r. wypłacone w dniu 9 stycznia 2009 r. oraz zapłacone składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w miesiącu 01/2009 oraz w miesiącu 02/2009 (dotyczące wypłaconych wynagrodzeń za miesiąc 11/2008 i 12/2008 są to składki płacone w obligatoryjnych terminach bez zaległości)?

Pytanie jest związanie ze zmianami jakie zaszły w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych w art. 16.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?