Czy można wygasić decyzję uznania przedmiotu lub substancji za produkt uboczny na wniosek Przedsiębiorcy? - OpenLEX

Czy można wygasić decyzję uznania przedmiotu lub substancji za produkt uboczny na wniosek Przedsiębiorcy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Rudnicka Anna
Odpowiedzi udzielono: 30 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy można wygasić decyzję uznania przedmiotu lub substancji za produkt uboczny na wniosek Przedsiębiorcy?

Czy jeżeli Przedsiębiorca występuje o wygaszenie decyzji o uznaniu przedmiotu za produkt uboczny i wnosi o wydanie nowej decyzji w zmienionym zakresie, to może skorzystać z art. 162 ustawy z 14.06.1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2021 r. poz. 735) - dalej k.p.a.?

Czy lepszym rozwiązaniem jest uchylenie decyzji i wydanie na nowo?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX