Czy można udzielić informacji Naczelnikowi US o numerze rachunku bankowego podatnika, z którego dokonywane są wpłaty na podatek... - OpenLEX

Czy można udzielić informacji Naczelnikowi US o numerze rachunku bankowego podatnika, z którego dokonywane są wpłaty na podatek od nieruchomości?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 8 grudnia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy można udzielić informacji Naczelnikowi Urzędu Skarbowego o numerze rachunku bankowego podatnika, z którego dokonywane są wpłaty na podatek od nieruchomości? Naczelnik powołał się na art. 286 § 1 pkt 5 ustawy Ordynacja podatkowa w zw. z art. 299 § 1 O.p.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX