Czy można przyjąć zgłoszenie budowy instalacji zbiornikowej z podziemnym zbiornikiem z zewnętrzną instalacja gazową na gaz... - OpenLEX

Czy można przyjąć zgłoszenie budowy instalacji zbiornikowej z podziemnym zbiornikiem z zewnętrzną instalacja gazową na gaz płynny propan do budynku mieszkalnego jednorodzinnego w trakcie budowy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 21 sierpnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Smaga Łukasz
Odpowiedzi udzielono: 25 czerwca 2018 r.

PYTANIE

Czy można przyjąć zgłoszenie budowy instalacji zbiornikowej z podziemnym zbiornikiem z zewnętrzną instalacja gazową na gaz płynny propan do budynku mieszkalnego jednorodzinnego w trakcie budowy?

Budynek mieszkalny jednorodzinny budowany jest na podstawie przyjętego zgłoszenia (art. 29 ust. 1 pkt 1a ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane – dalej pr. bud.).

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?