Czy można przesunąć pracownika na inne stanowisko pracy z odpowiedzialnością materialną? - OpenLEX

Czy można przesunąć pracownika na inne stanowisko pracy z odpowiedzialnością materialną?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Szachniewicz Dominika
Odpowiedzi udzielono: 24 października 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy mogę przesunąć pracownika na podstawie art. 42 § 4 k.p na inne stanowisko pracy z odpowiedzialnością materialną?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?