Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 22 sierpnia 2009 r.

PYTANIE

Czy możemy przekazać paczkę świąteczną dla pracownika, który nie posiada dzieci?

Przepis art. 21 ust. 1 pkt 67 u.p.d.o.f. wyraźnie mówi o paczkach świątecznych dla dzieci, jednakże w naszym zakładzie pracy są jeszcze osoby bezdzietne - czy w związku z powyższym nie można im przekazać paczki?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację