Czy można nałożyć na kierownika budowy i na inwestora grzywną w formie mandatu karnego? - OpenLEX

Czy można nałożyć na kierownika budowy i na inwestora grzywną w formie mandatu karnego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Smaga Łukasz
Odpowiedzi udzielono: 9 listopada 2007 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Inwestor wprowadził w toku budowy istotne odstępstwa od zatwierdzonego projektu budowlanego. Jest to wykroczenie określone w art. 93 pkt 6 ustawy - Prawo Budowlane.

Czy można nałożyć na kierownika budowy i na inwestora grzywną w formie mandatu karnego?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?