Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Mazurkiewicz Jakub
Odpowiedzi udzielono: 23 czerwca 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W budynku jednorodzinnym planuje się wydzielenie lokalu użytkowego na piętrze mającego służyć, jako szkoła języków obcych. Wielkość lokalu nie będzie przekraczać 30% powierzchni całkowitej budynku. Do powyższego lokalu planuje się zewnętrzne schody wejściowe z poziomu terenu na pierwszą kondygnację budynku.

Jakie wymagania techniczne powinny spełniać takie schody?

Czy będą to wymagania ujęte w § 68 ust. 3 i § 69 ust. 3 r.w.t.?

Czy są jakiekolwiek inne dodatkowe wymagania poza tymi wymienionymi powyżej?

Czy lokal o charakterze oświatowym musi spełniać restrykcyjne wymagania, które odnoszą się do budynków i placówek oświatowych, jeśli tak to jakie?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?