Czy lekarz posiadający specjalizację z medycyny rodzinnej jest specjalistą uprawnionym do wydania zaświadczenia? - OpenLEX

Czy lekarz posiadający specjalizację z medycyny rodzinnej jest specjalistą uprawnionym do wydania zaświadczenia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bochenek Michał
Odpowiedzi udzielono: 16 marca 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy lekarz, który wg rejestru Naczelnej Izby Lekarskiej posiada specjalizację - Medycyna rodzinna (2014-04-30, Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi) może wystawić zaświadczenie, o którym mowa w art. 4 ust. 3 ustawy z 4.11.2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem"?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?