Czy koszty podróży służbowych współpracującego małżonka mogą stanowić koszty uzyskania przychodu? - OpenLEX

Czy koszty podróży służbowych współpracującego małżonka mogą stanowić koszty uzyskania przychodu?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2013 r.
Autor odpowiedzi: Klimek Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 4 grudnia 2013 r.

PYTANIE

Czy koszty podróży służbowej małżonka zatrudnionego na zlecenie w działalności gospodarczej żony, stanowią koszty uzyskania przychodów?

Czy zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 10 u.p.d.o.f. wszelkie koszty związane z pracą małżonka podlegają wyłączeniu z kosztów podatkowych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?