Czy kominek z płaszczem wodnym zaprojektowany w pomieszczeniu mieszkalnym może być jedynym źródłem ciepła w budynku mieszkalnym... - OpenLEX

Czy kominek z płaszczem wodnym zaprojektowany w pomieszczeniu mieszkalnym może być jedynym źródłem ciepła w budynku mieszkalnym jednorodzinnym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Jastrzębski Maciej
Odpowiedzi udzielono: 12 grudnia 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy pomieszczenie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie zaprojektowano kominek z płaszczem wodnym, opalany drewnem i wspomagający instalację c.o. zasilaną pompą ciepła, powinno spełniać wymagania stawiane pomieszczeniem, przeznaczonym na instalowanie kotłów na paliwo stałe, o których mowa w § 136 r.w.t.?

Czy kominek z płaszczem wodnym zaprojektowany w pomieszczeniu mieszkalnym (salonie) może być jedynym źródłem ciepła w budynku mieszkalnym jednorodzinnym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX