Czy klub sportowy może być osobą prawną prowadzącą szkołę? - OpenLEX

Czy klub sportowy może być osobą prawną prowadzącą szkołę?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lesińska Joanna
Odpowiedzi udzielono: 30 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zgodnie z art. 8 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo oświatowe Ludowy Klub Sportowy jest inną osobą prawną?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX