Czy jeżeli oferta została podpisana przez wszystkich wspólników, to czy zamawiający ma obowiązek wezwać wykonawców do... - OpenLEX

Czy jeżeli oferta została podpisana przez wszystkich wspólników, to czy zamawiający ma obowiązek wezwać wykonawców do uzupełnienia pełnomocnictwa?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Baranowska Agata
Odpowiedzi udzielono: 4 listopada 2013 r.

PYTANIE

W postępowaniu bierze udział spółka cywilna. Złożone dokumenty podpisują dwaj wspólnicy, podczas gdy z art. 23 ust. 2 p.z.p. wynika, iż powinni ustanowić pełnomocnika.

Czy pomimo tego, iż złożyli i podpisali łącznie wszystkie dokumenty, należy Wykonawców wezwać do uzupełnienia ww. pełnomocnictwa?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX