Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 30 czerwca 2016 r.
Autor odpowiedzi: Stachowska Marta
Odpowiedzi udzielono: 9 listopada 2015 r.

PYTANIE

Czy jednostki samorządu terytorialnego są zwolnione z ponoszenia opłaty legalizacyjnej, o której mowa w art. 64a ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne - dalej pr. wod.?

Gmina wystąpiła o wydanie decyzji legalizującej 8 pomostów startowych na torze regatowym. Czy opłata legalizacyjna powinna wynosić ośmiokrotność opłaty legalizacyjnej określonej w art. 64a pr. wod.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację