Czy istnieje obowiązek występowania o opinie do wojewódzkiej rady rynku pracy, dla wszystkich kierunków kształcenia w szkole? - OpenLEX

Czy istnieje obowiązek występowania o opinie do wojewódzkiej rady rynku pracy, dla wszystkich kierunków kształcenia w szkole?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lisowski Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 20 lipca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy na podstawie art. 97 ust. 2 ustawy z dnia 22 listopada 2018 r. o zmianie ustawy - Prawo oświatowe, ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2245 ze zm.) będzie obowiązek występowania o opinie do wojewódzkiej rady rynku pracy, dla wszystkich kierunków kształcenia w szkole, gdyż uzyskane wcześniej opinie będą ważne do 31 sierpnia 2023 r.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX