Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Culepa Michał
Odpowiedzi udzielono: 30 czerwca 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy pracownik - urzędnik powinien złożyć ślubowanie o którym mowa w art. 18 ust. 1 ustawy o pracownikach samorządowych w sytuacji gdy pracodawca zamierza zastosować w stosunku do niego art. 23 ustawy o pracownikach samorządowych?

Jak postąpić w sytuacji opisanej w art. 22 ww. ustawy – czy należy składać ślubowanie?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?