Czy informacja o wyborze drugiej z kolei oferty powinna znaleźć się na stronie internetowej zamawiającego i czy powinna zostać... - OpenLEX

Czy informacja o wyborze drugiej z kolei oferty powinna znaleźć się na stronie internetowej zamawiającego i czy powinna zostać wysłana do reszty wykonawców?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 27 lipca 2016 r.
Autor odpowiedzi: Kurowska Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 16 lipca 2012 r.

PYTANIE

Po wyborze najkorzystniejszej oferty, umieszczeniu na stronie internetowej zamawiającego, poinformowaniu pozostałych wykonawców i wezwaniu do podpisania umowy - wykonawca na podstawie art. 94 ust. 3 p.z.p. odmówił jej podpisania. W związku z tym, zamawiający wezwał drugiego z kolei wykonawcę, którego oferta była najkorzystniejsza, do podpisania umowy. Po zawarciu umowy z drugim wykonawcą umieszczono obowiązkowe ogłoszenie o zamówieniu w BZP.

Czy informacja o wyborze drugiej oferty powinna znaleźć się na stronie internetowej zamawiającego i czy powinna zostać wysłana do reszty wykonawców?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?