Czy hipotetyczne odsetki od zysku przekazanego na kapitał zapasowy zaliczone do kosztów uzyskania przychodów stanowią schemat... - OpenLEX

Czy hipotetyczne odsetki od zysku przekazanego na kapitał zapasowy zaliczone do kosztów uzyskania przychodów stanowią schemat podatkowy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 25 marca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy hipotetyczne odsetki od zysku przekazanego na kapitał zapasowy zaliczone do kosztów uzyskania przychodów zgodnie z art.15cb ustawy o u.p.d.o.p. będą stanowiły schemat podatkowy MDR podlegający raportowaniu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX