Czy hala namiotowa trwale połączona z posadzką spełnia wymagania § 4 ust. 1 rozporządzenia w sprawie mechaniczno-biologicznego... - OpenLEX

Czy hala namiotowa trwale połączona z posadzką spełnia wymagania § 4 ust. 1 rozporządzenia w sprawie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kościuk Agata
Odpowiedzi udzielono: 17 stycznia 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy hala namiotowa trwale połączona z posadzką spełnia wymagania § 4 ust. 1 rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z 28.12.2022 r. w sprawie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych – dalej r.m.b.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX