Czy Gmina może użyczyć swój teren do wykonania nasadzeń zastępczych dla innego podmiotu? - OpenLEX

Czy Gmina może użyczyć swój teren do wykonania nasadzeń zastępczych dla innego podmiotu?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Okoń Michał
Odpowiedzi udzielono: 29 lipca 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy Gmina może użyczyć swój teren do wykonania nasadzeń zastępczych dla innego podmiotu?

Co w sytuacji gdy drzewa nie zachowają żywotności przed wymaganym okresem?

Zgodnie z art. 84 ust. 4 u.o.p. mowa jest o posiadaczu nieruchomości .

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX