Czy ekspertyzę techniczną przy zmianie sposobu użytkowania może wykonać osoba posiadająca uprawnienia do kierowania robotami... - OpenLEX

Czy ekspertyzę techniczną przy zmianie sposobu użytkowania może wykonać osoba posiadająca uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Smarż Joanna
Odpowiedzi udzielono: 9 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy ekspertyzę techniczną przy zmianie sposobu użytkowania, o której mowa art. 71 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 r. poz. 1333) – dalej pr. bud., może wykonać osoba posiadająca uprawnienia bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi (mająca uprawnienia do wykonawstwa)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX