Czy dyrektorowi biblioteki i gminnego środka kultury przysługuje nagroda uznaniowa? - OpenLEX

Czy dyrektorowi biblioteki i gminnego środka kultury przysługuje nagroda uznaniowa?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: SKALSKA MAGDALENA
Odpowiedzi udzielono: 7 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy dyrektorowi biblioteki i gminnego środka kultury przysługuje nagroda uznaniowa na podstawie art. 31 ust. 5 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalne?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX