Czy dyrektor szkoły powinien konsultować wybór właściwej przychodni medycyny pracy ze związkami zawodowymi?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Młodecki Marek
Odpowiedzi udzielono: 26 lutego 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zgodnie z postanowieniami art. 13 ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy zleceniodawca, działając w porozumieniu z przedstawicielami pracowników, ma prawo wyboru podstawowej jednostki służby medycyny pracy. Czy oznacza to, iż dyrektor szkoły powinien konsultować wybór właściwej przychodni medycyny pracy ze związkami zawodowymi?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access