Czy dopuszczalne jest prowadzenie egzekucji z wynagrodzenia za pracę w stosunku do osoby pobierającej świadczenie integracyjne... - OpenLEX

Czy dopuszczalne jest prowadzenie egzekucji z wynagrodzenia za pracę w stosunku do osoby pobierającej świadczenie integracyjne na podstawie art. 2 ust 6 ustawy z dnia 13 czerwca 2003 r. o zatrudnieniu socjalnym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Król Arkadiusz
Odpowiedzi udzielono: 1 października 2012 r.

PYTANIE

Czy dopuszczalne jest prowadzenie egzekucji z wynagrodzenia za pracę w stosunku do osoby pobierającej świadczenie integracyjne na podstawie art. 2 pkt 6 ustawy z dnia 13 czerwca 2003 r. o zatrudnieniu socjalnym?

Jak należy potraktować świadczenie integracyjne w przypadku złożenia wniosku o wszczęcie egzekucji w stosunku do tego składnika wynagrodzenia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?