Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Liżewski Sławomir
Odpowiedzi udzielono: 3 października 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy dofinansowanie przyznane z ZFŚS do wycieczki organizowanej przez pracodawcę swoim pracownikom podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych?

Dofinansowanie jest zróżnicowane, tj. uzależnione od sytuacji materialnej pracownika.

Czy zwolnienie, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 67 u.p.d.o.f., ma zastosowanie do takich przypadków?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?