Czy do zgłoszenia stacji transformatorowej należy załączyć opłatę skarbową? - OpenLEX

Czy do zgłoszenia stacji transformatorowej należy załączyć opłatę skarbową?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 23 lipca 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kopytowska Maria
Odpowiedzi udzielono: 10 marca 2020 r.

PYTANIE

Czy do zgłoszenia stacji transformatorowej z art. 29 ust. 1 pkt 2b ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2019 r. poz. 1186) – dalej pr. bud. należy załączyć opłatę skarbową?

Jeśli tak, to ile powinna wynosić i na jakiej podstawie należy ją określić (dotyczy zgłoszenia, nie pozwolenia na budowę)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?