Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 16 stycznia 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy dyrektor samorządowej jednostki budżetowej, przy wprowadzaniu do stosowania uregulowań wewnętrznych za pomocą zarządzeń dyrektora jest zobowiązany do przestrzegania rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie "Zasad techniki prawodawczej"?

W szczególności przepisów Działu VI (np. § 134 r.z.t.p. i § 139 r.z.t.p.)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?