Czy do świadczenia rzeczowego, na rzecz wdowy po emerycie - byłym pracowniku firmy, wypłaconego z funduszu socjalnego, ma... - OpenLEX

Czy do świadczenia rzeczowego, na rzecz wdowy po emerycie - byłym pracowniku firmy, wypłaconego z funduszu socjalnego, ma zastosowanie zwolnienie z art. 21 ust. 1 pkt 92 u.p.d.o.f?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 10 stycznia 2012 r.

PYTANIE

Wdowa po emerycie (byłym pracowniku firmy) otrzymała świadczenie rzeczowe w wysokości 200 zł z funduszu socjalnego, do którego uprawnia ją regulamin funduszu.

Czy można zastosować tu zwolnienie z podatku z art. 21 ust.1 pkt 92 u.p.d.o.f?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?