Czy do sprawozdania finansowego sporządzonego w formacie XML należy dołączyć notę sporządzoną zgodnie z art. 44 Prawa... - OpenLEX

Czy do sprawozdania finansowego sporządzonego w formacie XML należy dołączyć notę sporządzoną zgodnie z art. 44 Prawa energetycznego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Topulniak Michał
Odpowiedzi udzielono: 24 marca 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Spółka energetyczna dodatkowo sporządza notę do sprawozdania finansowego zgodnie z art. 44 Prawa energetycznego.

Czy należy dołączyć notę do sprawozdania finansowego sporządzonego w formacie elektronicznym XML?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX