Czy do renty planistycznej mają zastosowanie przepisy Ordynacji podatkowej? - OpenLEX

Czy do renty planistycznej mają zastosowanie przepisy Ordynacji podatkowej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 12 kwietnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Kowalski Artur
Odpowiedzi udzielono: 8 lutego 2016 r.

PYTANIE

Czy do renty planistycznej mają zastosowanie przepisy Ordynacji podatkowej?

Czy można należność z ww. tytułu odroczyć lub rozłożyć na raty?

Czy podstawą prawną będzie art. 67a Ordynacji podatkowej?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?