Czy do prochów stosuje się przepisy dotyczące zwłok? - OpenLEX

Czy do prochów stosuje się przepisy dotyczące zwłok?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sieńko Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 1 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy do ekshumacji szczątków pochodzących ze spopielenia zwłok znajdujących się w urnie stosuje się art. 15 ust. 3 u.c.c.z.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX