Czy do naliczenia opłaty podwyższonej za wydobywanie kopalin bez wymaganej koncesji prowadzone w 2010 r. należy stosować osiemdziesięciokrotną stawkę opłaty eksploatacyjnej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Cybulska Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 24 września 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w związku z art. 217 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze - dalej pr. geol.- do naliczenia opłaty podwyższonej za wydobywanie kopalin bez wymaganej koncesji prowadzone w 2010 r. należy stosować osiemdziesięciokrotną stawkę opłaty eksploatacyjnej, jak przewidywał art. 85a ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo geologiczne i górnicze - dalej pr. geol. z 1994 r.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access