Czy do dochodu z pomocy społecznej należy doliczyć stypendium Prezesa Rady Ministrów na naukę języka polskiego? - OpenLEX

Czy do dochodu z pomocy społecznej należy doliczyć stypendium Prezesa Rady Ministrów na naukę języka polskiego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Maczyński Paweł
Odpowiedzi udzielono: 27 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy do dochodu zgodnie z art. 8 ust. 3 ustawy z 12.03.2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2021 r. poz. 2268 ze zm.) wliczamy stypendium Prezesa Rady Ministrów na naukę języka polskiego?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX