Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kamińska Anna
Odpowiedzi udzielono: 12 września 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy dla terenów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych, można lokalizować budynki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe?

Czy art. 15 ust. 4 u.i.e.w. pozwala na budowę budynków mieszkalnych w odległości mniejszej niż 10-krotna odległość od istniejących elektrowni wiatrowych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?