Czy decyzja o dodatku mieszkaniowym może zostać uchylona na pisemne oświadczenie zarządcy budynku, iż osoba wynajmująca... - OpenLEX

Czy decyzja o dodatku mieszkaniowym może zostać uchylona na pisemne oświadczenie zarządcy budynku, iż osoba wynajmująca zrezygnowała z dalszego wynajmu lokalu, na który przyznano dodatek mieszkaniowy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 30 czerwca 2021 r.
Autor odpowiedzi: Matysik Barbara
Odpowiedzi udzielono: 30 listopada 2020 r.

PYTANIE

Czy decyzja o dodatku mieszkaniowym może zostać uchylona na podstawie art. 155 ustawy - Kodeks postępowania administracyjnego, art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych, na pisemne oświadczenie zarządcy budynku, iż osoba wynajmująca zrezygnowała z dalszego wynajmu lokalu, na który przyznano dodatek mieszkaniowy?

Brak kontaktu OPS z osobą, dla której wydano decyzję przyznającą, nie wiadomo, gdzie mieszka.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?