Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 22 listopada 2019 r.
Autor odpowiedzi: Pacholak Mariola
Odpowiedzi udzielono: 9 kwietnia 2019 r.

PYTANIE

Inwestycja pn.: "Przebudowa drogi wojewódzkiej wraz z odwodnieniem tj. budową kanalizacji deszczowej (przy zatoce autobusowej pod chodnikiem) wraz z wylotem do rowu drogowego stanowiące ciągłość odwodnienia ww. drogi".

Czy budowa wylotu kanalizacji do rowu wymaga uzyskania pozwolenia na budowę?

Podczas gdy dopuszcza się budowę rowu bądź kanalizacji deszczowej w trybie zgłoszenia art. 29 ust. 2 pkt 12 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację