Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Suchy Jonasz
Odpowiedzi udzielono: 10 października 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy biuru detektywistycznemu należy udostępnić informacje o właścicielu nieruchomości?

Do starosty wpłynęło zapytanie o właścicela nieruchomości. Biuro powołuje się na art. 2 ust. 1, art. 8 ust. 1 i art. 9 ustawy z 6.07.2001 r. o usługach detektywistycznych - dalej u.u.d.

Czy przywołane przepisy uprawniają biuro detektywistyczne do uzyskania informacji o właścicielach nieruchomości?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?