Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 10 maja 2014 r.
Autor odpowiedzi: Geliński Piotr
Odpowiedzi udzielono: 15 kwietnia 2014 r.

PYTANIE

Czy na podstawie zmian, które zostaną wprowadzone do Ordynacji podatkowej przez zmiany w ustawie o informatyzacji, która obowiązywać zacznie 11 maja 2014 r. będzie można doręczyć skutecznie decyzję podatkową w postaci uwierzytelnionego skanu papierowej wersji decyzji w postaci elektronicznej?

Chodzi dokładnie o zapis w art. 3 pkt 28 w ustawie z dnia 10 stycznia 2014 r. o zmianie ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014 r. poz. 183), który mówi o zaświadczeniu oraz innych dokumentach.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?