Czy art. 71 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej należy traktować jako wskazujący jedyny aspekt działalności IPN, do którego... - OpenLEX

Czy art. 71 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej należy traktować jako wskazujący jedyny aspekt działalności IPN, do którego należy stosować przepisy RODO?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Chruszcz Adrian
Odpowiedzi udzielono: 28 listopada 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Do jakich działań Instytutu Pamięci Narodowej należy stosować przepisy RODO? Czy art. 71 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej należy traktować jako wskazujący jedyny aspekt działalności IPN, do którego należy stosować RODO?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX