Czy art. 6 ust. 1 ustawy o dodatkach mieszkaniowych ma zastosowanie do wszystkich form najmu od właściciela lokalu własnościowego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Matysik Barbara
Odpowiedzi udzielono: 25 stycznia 2021 r.

PYTANIE

Czy art. 6 ust. 1 ustawy o dodatkach mieszkaniowych ma zastosowanie do wszystkich form najmu od właściciela lokalu własnościowego (najem mieszkania własnościowego w spółdzielni - zarządca spółdzielnia, we wspólnocie mieszkaniowej oraz w wykupionym od gminy własnościowym lokalu mieszkalnym - zarządca PGKiM)?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access