Czy art. 409 ust. 6 ustawy z 20.07.2017 r. prawo wodne dotyczy tylko odprowadzania wód opadowych i roztopowych do wód w granicach administracyjnych miast?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Stachowska Marta
Odpowiedzi udzielono: 4 lipca 2018 r.

PYTANIE

Czy art. 409 ust. 6 ustawy z 20.07.2017 r. prawo wodne dotyczy tylko odprowadzania wód opadowych i roztopowych do wód w granicach administracyjnych miast?

Czy też dotyczy ogólnie odprowadzania wód opadowych i roztopowych do wód?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access