Czy akt ślubowania powinien znaleźć się w aktach osobowych pracowników zatrudnionych w szkole? - OpenLEX

Czy akt ślubowania powinien znaleźć się w aktach osobowych pracowników zatrudnionych w szkole?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Lisowski Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 31 października 2012 r.

PYTANIE

W niektórych aktach osobowych pracowników pedagogicznych - nauczycieli dyplomowanych brakuje aktu ślubowania zawartego w art. 15 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (tekst jedn.: Dz. U. z 2006 r. Nr 97, poz. 674 z późn. zm.) - dalej KN.

Czy taki akt powinien znaleźć się w aktach pracowniczych i czy jest to wymóg?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?