Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Falkowska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 2 czerwca 2017 r.

PYTANIE

Wykonawca w formularzu cenowym zaoferował nierealną stawkę za metr usługi (wygląda na to, że się pomylił - powinno być 7,00 zł, a jest 700 zł - wynika to z wyliczenia od tyłu - wartość brutto/ilość). Dalsze wyliczenia nie odnoszą się do tej stawki, tylko o 100 razy mniejszej. Wartość brutto jest zatem realna. Co w takiej sytuacji powinien zrobić zamawiający? Czy należy poprawić jako omyłkę na podstawie art. 87 ust. 2 pkt 2 p.z.p. i otrzymać nierealną o 100 razy większą wartość?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?