Co należy rozumieć pod zawartym w nowym PZP pojęciem „zmiany wartości zamawianych usług lub dostaw, które mogły wystąpić w ciągu 12 miesięcy następujących od udzielenia pierwszego zamówienia”?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Wolski Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 3 stycznia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jak poprawnie wyliczyć wartość zamówienia na podstawie art. 35 ust. 1 pkt 1 nowej PZP?

Co należy rozumieć przez "zmianę wartości zamawianych usług lub dostaw, które mogły wystąpić w ciągu 12 miesięcy następujących od udzielenia pierwszego zamówienia"?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX